Spitalul Judeţean, în proces cu fosta firmă care a asigurat mâncarea
Conducerea Spitalului Judeţean Arad consideră că nu are cum să piardă procesul intentat firmei care s-a ocupat de mâncarea pacienţilor.
„Am dat în judecată firma care s-a ocupat de hrana pacienţilor, pe motiv că nu şi-a respectat contractul. De aceea l-am şi reziliat. Ieri a avut loc înfăţişarea la Tribunal, însă tot timpul se amână sentinţa. Nu avem cum să pierdem. Cât timp a funcţionat firma, nu am avut decât probleme“, consideră doctorul Bogdan Totolici, managerul Spitalului Clinic Judeţean de Urgenţă Arad.
Comentariile pe acest site sunt moderate de catre editorii nostri pentru a evita devierile de la subiect sau injuriile aduse altora. Pentru a putea posta comentarii fara a necesita aprobare puteti sa va creati un cont de membru sau sa va logati cu contul Dvs. de Facebook




Scrie un comentariu