Seria A: Speranța Turnu – Unirea Şeitin 1-0, AS Vinga – Înfrățirea Iratoşu 4-4, AS Aluniş – Victoria Felnac 3-3, Șoimii Lipova – Olimpia Bujac 9-0, Voința Munar – FC Zimandu Nou 2-2, Olimpia Bârzava – Atletico Arad 7-1, Cetate Săvârşin – AC Şagu 8-1, Mureșul Zădăreni – Mureșana Mândruloc 3-0 (f.j.).
Clasament
1     Lipova     22    19    1    2    93-18    58
2     Săvârșin    22    14    2    6    80-41    44
3     Iratoșu    22    12    5    5    48-40    41
4     Şagu    22    11    7    4    46-30    40
5     Felnac    22    11    4    7    55-35    37
6     Bârzava    22    12    1    9    56-54    37
7     Atletico    22    9    3    10    48-64    30
8     Vinga    22    8    6    8    45-43    30
9     Şeitin    22    9    2    11    39-36    29
10     Bujac    22    9    2    11    43-64    29
11     Zădăreni    22    8    3    11    42-49    27
12     Munar    22    6    5    11    41-55    23
13     Z. Nou    22    6    4    12    27-46    22
14     Aluniș    22    5    5    12    34-53    20
15     Turnu    22    7    2    13    33-49    17*
16     Mândruloc    22    4    0    17    33-83    12**
* Penalizare 6 puncte
** Exclusă
Etapa viitoare: Atletico – Munar, Turnu – Lipova, Felnac – Bujac, Iratoșu – Săvârșin, Șagu – Bârzava, Zimandu Nou – Aluniș, Șeitin – Zădăreni, Mândruloc – Vinga (nu se dispută).
Seria B: Recolta Apateu – Olimpia Bocsig 6-1, Crișul Alb Şicula – Viitorul Şepreuş 2-3, Voința Macea – Steaua Grăniceri 2-0, Viitorul Satu Nou – Șoimii Şimand 2-5, Crișul Alb Buteni – Național II Sebiş 1-1, Flacăra Ţipar – Frontiera Pilu 1-2, Vulturii Socodor – Cetate Dezna 2-1, Avântul Târnova – Dacia Beliu 0-2.
Clasament
1     Sebiş    22    20    1    1    120-11    61
2     Beliu    22    19    1    2    71-12    58
3     Satu Nou    22    16    1    5    94-45    49
4     Şimand    22    12    4    6    59-46    40
5     Pilu    22    11    4    7    34-33    37
6     Târnova    22    11    2    9    44-37    35
7     Şepreuş    22    9    6    7    47-50    33
8     Apateu    22    10    2    10    59-57    32
9     Bocsig    22    8    4    10    45-49    28
10     Socodor    22    8    4    10    42-43    26
11     Dezna    22    6    6    10    54-63    24
12     Buteni    22    6    3    13    30-67    21
13     Grăniceri    22    5    4    13    38-62    19
14     Macea    22    3    6    13    26-73    15
15     Şicula    22    3    2    17    31-87    11
16     Ţipar    22    3    2    17    27-85    11
Etapa viitoare: Beliu – Șimand, Dezna – Apateu, Sebiș – Târnova, Șepreuș – Buteni, Macea – Satu Nou, Bocsig – Țipar, Pilu – Șicula, Grăniceri – Socodor.

Recomandările redacției