ASTRA Vagoane Călători SA, selectează personal în vederea angajării în meseria de Tehnician
Mecanic, pentru punctul de lucru din Arad, în următoarele condiții:

Cerințe:

  • Studii medii  în domeniul mecanic;
  • Cunoștiințe de desen tehnic;
  • Seriozitate în îndeplinirea atribuțiilor de serviciu;
  • Experiența în domeniul constituie avantaj;

Responsabilități:

  • Prelucrarea documentației și lansarea în fabricație;
  • Elaborează nomenclatoare de materiale, fise tehnologice pentru catalogul de manoperă;
  • Întocmește fise de validare pentru repere, subansamble și ansamble noi;
  • Întocmirea documentației tehnice;

Condiții:

  • Lucrul pe un singur schimb;
  • Bonuri de masa la valoarea maxima;
  • Plata orelor suplimentare (dacă este cazul);
  • Primă de vacanţă;
  • Mediu de lucru organizat şi curat;
  • Posibilitatea de lucru şi dezvoltare într-un mediu dedicat performanţei, fabricarea de vagoane de călători și
    tramvaie.
  • Prin aplicarea/ trimiterea CV sunteți de acord cu prelucrarea datelor dumneavoastră cu caracter personal;
  • Termen de păstrare CV: 6 luni.
  • CV se poate trimite pe adresa andrei.hulka@avcactive.com sau depune la sediile noastr din Arad, str. Petru
    Rareș, nr. 1-3 sau Arad, Calea Victoriei nr. 33-35;
  • Persoană de contact: Andrei Hulka 0790 000 220

Recomandările redacției