Un bărbat de 39 de ani, din Vărșand, s-a ales cu dosar penal, zilele trecute după ce a fost surprins conducând un autoturism în extravilanul localității de domiciliu. În urma verificărilor s-a stabilit că mașina era radiată din circulație, iar cel aflat la volan nu poseda permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule. Cazul este acum cercetat ca infracțiune la regimul rutier.
Eveniment 29
Șofer cu permisul anulat, depistat la volan între Bârsa și Răpsig
citește mai mult »