Accident între o motocicletă și un autoturism, pe strada Oituz. Sunt două victime
Accident rutier petrecut la ora 08.11 în municipiul Arad, pe strada Oituz, colț cu strada Ion Rațiu. În accident sunt implicate o motocicletă și un autoturism. Inițial a fost alocată o ambulanță cu medic, însă după ce s-a constatat că sunt două victime, a mai fost solicitat un echipaj SAJ cu asistent.