Două mașini intrate în stâlp, la Pâncota
Accident cu patru persoane implicate, în Pâncota. Incidentul a avut loc la ora 16.01 în Pâncota. Două mașini intrate într-un stâlp- 4 persoane implicate. Din fericire, victimele sunt conștiente, neincarcerate. Se alocă echipajul EMU -A Șiria și echipajul Smurd Ineu. Update: Femeie de 26 ani – traumatism abdominal – transportată la upu. 3 victime refuză transportul la spital.