O tânără de 19 ani din Timișoara a vrut să-și curme viața în Vinerea Mare, aruncându-se de la...
O tânără de 19 ani a fost transportată la spital, joi seară, după ce s-a aruncat de la etajul întâi al unei clădiri din Timişoara. Poliţiştii fac verificări pentru a stabili ce s-a întâmplat. Potrivit IPJ Timiş, poliţiştii Secţiei 1 Timişoara au intervenit, joi seara, după ce s-a semnalat faptul că o tânără s-ar fi aruncat de la etajul 1…