Incendiu la remorca unui autotren pe autostrada A1, în dreptul localității Balinț din județul Timiș.
Se circulă doar pe banda 2 până în jurul orei 23.00 estimativ, anunță DRDP Timisoara.

Incendiu la remorca unui autotren pe autostrada A1, în dreptul localității Balinț din județul Timiș.
Se circulă doar pe banda 2 până în jurul orei 23.00 estimativ, anunță DRDP Timisoara.

Actualitate 70
citește mai mult »
A1 470
citește mai mult »
A1 238
citește mai mult »
Actualitate 147
citește mai mult »
A1 227
citește mai mult »
A1 237
citește mai mult »
Anunțuri 15
citește mai mult »
A1 455
citește mai mult »
Eveniment 104
citește mai mult »
Eveniment 196
citește mai mult »