Accident bizar petrecut pe Calea Victoriei din municipiul Arad. Un BMW, în care se pare că se aflau trei tineri, a pierdut controlul și a intrat într-un spațiu comercial.
Din fericire nu există victime, înregistrându-se doar pagube. Atât fațada clădirii, care a fost bine “restaurată”, cât mai ales BMW-ul, au avut de suferit.



A1 84
Sărbătoarea Iei, în Cetatea Șiriei
citește mai mult »
e din cauza că la teste de vedere la noi dedicata pentru Mladin maria Gruie Florin se ia pe ochi nu pe realitate deoarece nu este normal când ai un handicap de vedere sa ai nevoia de a conduce orice fel de autovehicul
nu că nu este indicat este interzis pentru asemenea lucruri nu puteți parca singure și mai spuneți ceva lucruri