Breaking news! Laurențiu Muntean este noul director al Filarmonicii
După cum Glasul Aradului scria încă din data de 9 ianuarie că Laurențiu Muntean este favorit la preluarea conducerii Filarmonicii de Stat Arad, iată că informația s-a adeverit. Chiar dacă deocamdată, doar pe surse, informația că Laurențiu Muntean este noul director al Filarmonicii va fi oficiată mâine. La prima etapă a concursului pentru ocuparea postului de director, comisia a acordat…