În primul rând, facem precizarea că fotografia este cât se poate de reală. Ne-a asigurat chiar femeia care a surprins imaginea, din bucătăria sa.
Doi tineri, care nu par să aibă mai mult de 19 ani, stau liniștiți pe marginea acoperișului unui bloc cu 6 etaje, situat pe strada Voinicilor, din cartierul Micălaca. Cei doi voinici nu par să aibă rău de înălțime, sunt destul de degajați și, mai mult, lângă ei se poate observa sticla de bere.
Evident, pericolul la care se expun cei doi este unul imens și acest tip de “relaxare” ar putea să-i coste chiar viața.

Adrenalina si POC in kapp-moarte usoara,inconstienti !!parintii,cu CEE is de vina?habar nu au-unde-s progeniturile naibii…
Interesante acele clime oare cu ele se racoreste casa scarii?
Știți ceva luați toate în seamă ce nu trebuie , astea-s vechi … pe blocuri să te bucuri de înălțime și mai ales de aer …baftă în continuare la ceva ce tot timpul așa e la bloc