Accident petrecut la ora 10.20 în gara din Gurahonț. Unei femei i-a venit rău și s-a dezechilibrat, dând cu capul de șina de tren.
Din fericire, starea femeii este stabilă, victima fiind conștientă.
Se alocă echipajul EMU A Gurahonț.
Accident petrecut la ora 10.20 în gara din Gurahonț. Unei femei i-a venit rău și s-a dezechilibrat, dând cu capul de șina de tren.
Din fericire, starea femeii este stabilă, victima fiind conștientă.
Se alocă echipajul EMU A Gurahonț.
Comentariile sunt închise.
Accidente 25
citește mai mult »
A1 151
citește mai mult »
Actualitate 58
citește mai mult »
Actualitate 36
citește mai mult »
A1 278
citește mai mult »
Eveniment 52
citește mai mult »
Eveniment 51
citește mai mult »
Eveniment 115
citește mai mult »
Actualitate 346
citește mai mult »
A1 136
citește mai mult »
Femeia nu a fost lovită de tren … i se făcuse rău și a picat jos dând cu capul de șina de la tren