Programul turului de campionat în Liga a III-a (seria a IV-a): cortina coboară de Ziua Națională

0
446

Un nou sezon de Liga a III-a debutează în weekend, iar mai jos aveți programul turului din seria a IV-a, din care fac parte și cele patru echipe arădene (Gloria Lunca Teuz Cermei, Național Sebiș, Șoimii Lipova și Crișul Chișineu-Criș):
Etapa 1 – 25 august
Ocna Mureș – Cetate Deva
Șoimii Lipova – Național Sebiș
Dumbrăvița – Ghiroda
Industria Galda – Avrig
Gloria LT Cermei – CSM Școlar Reșița
Crișul Chișineu-Criș – Metalurgistul Cugir
CSM Lugoj – Unirea Alba Iulia
Hunedoara – Millenium Giarmata
Etapa 2 – 1 septembrie
Cetate Deva – Millenium Giarmata
Unirea Alba Iulia – Hunedoara
Metalurgistul Cugir – CSM Lugoj
CSM Școlar Reșița – Crișul Chișineu-Criș
Avrig – Gloria LT Cermei
Ghiroda – Industria Galda
Național Sebiș – Dumbrăvița
Ocna Mureș – Șoimii Lipova
Etapa 3 – 8 septembrie
Șoimii Lipova – Cetate Deva
Dumbrăvița – Ocna Mureș
Industria Galda – Național Sebiș
Gloria LT Cermei – Ghiroda
Crișul Chișineu-Criș – Avrig
CSM Lugoj – CSM Școlar Reșița
Hunedoara – Metalurgistul Cugir
Millenium Giarmata – Unirea Alba Iulia
Etapa 4 – 15 septembrie
Cetate Deva – Unirea Alba Iulia
CSM Școlar Reșița – Hunedoara
Metalurgistul Cugir – Millenium Giarmata
Avrig – CSM Lugoj
Ghiroda – Crișul Chișineu-Criș
Național Sebiș – Gloria LT Cermei
Ocna Mureș – Industria Galda
Șoimii Lipova – Dumbrăvița
Etapa 5 – 22 septembrie
Dumbrăvița – Cetate Deva
Industria Galda – Șoimii Lipova
Gloria LT Cermei – Ocna Mureș
Crișul Chișineu-Criș – Național Sebiș
CSM Lugoj – Ghiroda
Hunedoara – Avrig
Millenium Giarmata – CSM Școlar Reșița
Unirea Alba Iulia – Metalurgistul Cugir
Etapa 6 – 29 septembrie
Cetate Deva – Metalurgistul Cugir
CSM Școlar Reșița – Unirea Alba Iulia
Avrig – Millenium Giarmata
Ghiroda – Hunedoara
Național Sebiș – CSM Lugoj
Ocna Mureș – Crișul Chișineu-Criș
Șoimii Lipova – Gloria LT Cermei
Dumbrăvița – Industria Galda
Etapa 7 – 6 octombrie
Industria Galda – Cetate Deva
Gloria LT Cermei – Dumbrăvița
Crișul Chișineu-Criș – Șoimii Lipova
CSM Lugoj – Ocna Mureș
Hunedoara – Național Sebiș
Millenium Giarmata – Ghiroda
Unirea Alba Iulia – Avrig
Metalurgistul Cugir – CSM Școlar Reșița
Etapa 8 – 13 octombrie
Cetate Deva – CSM Școlar Reșița
Avrig – Metalurgistul Cugir
Ghiroda – Unirea Alba Iulia
Național Sebiș – Millenium Giarmata
Ocna Mureș – Hunedoara
Șoimii Lipova – CSM Lugoj
Dumbrăvița – Crișul Chișineu-Criș
Industria Galda – Gloria LT Cermei
Etapa 9 – 20 octombrie
Gloria LT Cermei – Cetate Deva
Crișul Chișineu-Criș – Industria Galda
CSM Lugoj – Dumbrăvița
Hunedoara – Șoimii Lipova
Millenium Giarmata – Ocna Mureș
Unirea Alba Iulia – Național Sebiș
Metalurgistul Cugir – Ghiroda
CSM Școlar Reșița – Avrig
Etapa 10 – 27 octombrie
Cetate Deva – Avrig
Ghiroda – CSM Școlar Reșița
Național Sebiș – Metalurgistul Cugir
Ocna Mureș – Unirea Alba Iulia
Șoimii Lipova – Millenium Giarmata
Dumbrăvița – Hunedoara
Industria Galda – CSM Lugoj
Gloria LT Cermei – Crișul Chișineu-Criș
Etapa 11 – 3 noiembrie
Crișul Chișineu-Criș – Cetate Deva
CSM Lugoj – Gloria LT Cermei
Hunedoara – Industria Galda
Millenium Giarmata – Dumbrăvița
Unirea Alba Iulia – Șoimii Lipova
Metalurgistul Cugir – Ocna Mureș
CSM Școlar Reșița – Național Sebiș
Avrig – Ghiroda
Etapa 12 – 10 noiembrie
Cetate Deva – Ghiroda
Național Sebiș – Avrig
Ocna Mureș – CSM Școlar Reșița
Șoimii Lipova – Metalurgistul Cugir
Dumbrăvița – Unirea Alba Iulia
Industria Galda – Millenium Giarmata
Gloria LT Cermei – Hunedoara
Crișul Chișineu-Criș – CSM Lugoj
Etapa 13 – 17 noiembrie
CSM Lugoj – Cetate Deva
Hunedoara – Crișul Chișineu-Criș
Millenium Giarmata – Gloria LT Cermei
Unirea Alba Iulia – Industria Galda
Metalurgistul Cugir – Dumbrăvița
CSM Școlar Reșița – Șoimii Lipova
Avrig – Ocna Mureș
Ghiroda – Național Sebiș
Etapa 14 – 24 noiembrie
Cetate Deva – Național Sebiș
Ocna Mureș – Ghiroda
Șoimii Lipova – Avrig
Dumbrăvița – CSM Școlar Reșița
Industria Galda – Metalurgistul Cugir
Gloria LT Cermei – Unirea Alba Iulia
Crișul Chișineu-Criș – Millenium Giarmata
CSM Lugoj – Hunedoara
Etapa 15 – 1 decembrie
Hunedoara – Cetate Deva
Millenium Giarmata – CSM Lugoj
Unirea Alba Iulia – Crișul Chișineu-Criș
Metalurgistul Cugir – Gloria LT Cermei
CSM Școlar Reșița – Industria Galda
Avrig – Dumbrăvița
Ghiroda – Șoimii Lipova
Național Sebiș – Ocna Mureș

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.