Un bărbat de 42 de ani, din Arad, a fost surprins conducând un autoturism pe strada Andrei Șaguna, în seara zilei de 27 iulie, în jurul orei 19.00, deși avea dreptul de a conduce suspendat. Cazul a fost preluat pentru continuarea cercetărilor.
Un bărbat de 42 de ani, din Arad, a fost surprins conducând un autoturism pe strada Andrei Șaguna, în seara zilei de 27 iulie, în jurul orei 19.00, deși avea dreptul de a conduce suspendat. Cazul a fost preluat pentru continuarea cercetărilor.
Eveniment 28
citește mai mult »
Eveniment 25
citește mai mult »
Eveniment 24
citește mai mult »
Actualitate 106
citește mai mult »
A1 255
citește mai mult »
Actualitate 89
citește mai mult »
A1 351
citește mai mult »
A1 507
citește mai mult »
A1 99
citește mai mult »
Anunțuri 1151
citește mai mult »