Fenomen îngrijorător în Arad: tot mai mulți tineri sunt prinși la volan sub influența metamfetaminei
Un fenomen extrem de îngrijorător ia amploare în Arad. Tot mai mulți tineri sunt prinși la volan sub influența drogurilor de mare risc. Recent doi tineri de 19 respectiv 24 de ani au fost prinși conducând sub influența metamfetaminei. „Polițiștii Secției 1 Rurală Arad au depistat, în noaptea de 18 ianuarie a.c., un tânăr de 24 de ani, din Arad,…