11 cetăţeni din Bangladesh, Pakistan și India au încercat să treacă ilegal frontiera de la Nădlac II, ascunşi...
Poliţiştii de frontieră din cadrul Punctului de Trecere a Frontierei Nădlac II au depistat la controlul de frontieră, 11 cetăţeni din Bangladesh, Pakistan și India care au încercat să treacă ilegal frontiera în Ungaria, ascunşi într-o autoutilitară. Aseară, în jurul orei 23.00, la Punctul de Trecere a Frontierei Nădlac II, judeţul Arad, s-a prezentat pe sensul de ieşire din ţară,…