O femeie din Sântana a găsit un card bancar pe care l-a golit de bani
Polițiștii orașului Sântana au identificat o femeie de 32 de ani, din localitate, care, în ziua de 26 decembrie 2022, ar fi găsit un card bancar, pe care l-ar fi utilizat de mai multe ori, fără drept. În cauză a fost întocmit dosar penal și se continuă cercetările sub aspectul săvârșirii infracțiunii de efectuare de operațiuni financiare în mod fraudulos.