26 de cetăţeni din Bangladesh au încercat să treacă ilegal frontiera în Ungaria, ascunşi în două autoutilitare conduse...
Poliţiştii de frontieră din cadrul Punctului de Trecere a Frontierei Nădlac II au depistat 26 de cetăţeni din Bangladesh care au încercat să treacă ilegal frontiera în Ungaria, ascunşi în două autoutilitare conduse de cetățeni români. În ultimele 24 de ore, la Punctul de Trecere a Frontierei Nădlac II, judeţul Arad, s-au prezentat pentru efectuarea formalităţilor de frontieră pe sensul…